Hírek
2020. Április 30. 19:07, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kissé lehűl az idő a hosszú hétvégén

Kissé lehűl az idő az ünnepi hosszú hétvégén, vasárnap mindenütt 20 Celsius-fok alatt alakulnak a maximumok - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.
Pénteken, május elsején eleinte többfelé várható kisebb eső, zápor, helyenként zivatar. Délutánra kelet, délkelet felé tolódik a csapadék tengelye, amely ezzel egy időben fokozatosan meg is szűnik. A szél nagy területen lesz élénk, időnként megerősödik. A leghidegebb órákban 8-14 fok lesz. Napközben 16-21 fokig melegszik a levegő.
Szombaton hosszabb-rövidebb időre kisüt a nap. Szórványosan várható zápor, zivatar. Többfelé megerősödik a szél. A minimumhőmérséklet 5-12, a maximum 17-22 fok között alakul.
Vasárnap délutánra csökken a felhőzet, és gomolyfelhős, napos idő ígérkezik. A frontális csapadék - eső, zápor, egy-egy zivatar - kelet felé átvonul, délután már csak helyenként lehet záporeső. A szél többfelé erős, helyenként viharos lesz. A legalacsonyabb hőmérséklet 4-11, a legmagasabb hőmérséklet 14-19 fok között várható - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban